Půjčky na exekuci

Jedná se o půjčku pocházející z nebankovního sektoru, nemusíte se tedy obávat prověřování bankovních registrů neplatičů. Půjčky na exekuce, které společnosti nabízejí jsou v zásadě pouze se zástavou jakékoliv nemovitosti což si nemůže dovolit každý dlužník. Výhodou určitých nebankovních společností je to že majitelem nemovitosti může být i jiná osoba. Půjčky na vyplácení exekucí tohoto typu nevyžadují žádný poplatek předem a je možné půjčku v kterémkoli termínu předčasně splatit. Hlavním zájmem naší společností je, aby si klienti mohli zadluženou nemovitost i nadále ponechat v případě řádného splácení.

Půjčky na exekuci - Inzerce

Datum: 23.04.2014

Vložil: Marek Tula

Titulek: žádost o půjčku

Dobrý den pane Šebelo,
na Vašem webu jsem se dočetl, že jste solventní firma , která umí půjčit peníze.
Jsem zaměstnaný, ale mám exekuci. ( nezaplacená pokuta DPBM )
Proto mi žádná banka kromě GE Money Bank nevyhoví. Tam mi půjčí jen 30 tis. Potřeboval bych cca 120 tis. Prosím, pomůžete mi ?
předem děkuji za info a přeji krásný den.

Marek
GSM: 734 479 655
e-mail: marcco.marek@centrum.cz

Datum: 12.03.2014

Vložil: Housing Invest s.r.o

Titulek: Poctivé dlouhodobé půjčky se zástavou nem.


Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete rychle hotovost? Hrozí vám exekuce nebo dražba? Máte možnost výhodně investovat? Máme pro vás výhodné řešení. Půjčky a úvěry se zástavou jsou pro všechny bez ohledu na záznam v registru. Podmínka je ručeni vhodnou nemovitosti nebo bytem i družstevním kdekoliv na území České republiky. Posouzení a zpracování žádosti je zcela zdarma a to již do 24 hodin. Splatnost do 20ti let s možnosti předčasného splacení. Bez poplatků předem. Bez registrů. Bez dokládání příjmu. Bez ručitele.
. V případě Vašeho zájmu jednoduše vyplňte příslušnou online žádost na našem webu, nebo pište na pujcka-exekuce@seznam.cz Více podrobností k produktům a online formuláře na www.pujcka-bez-rizika.com
773083200
Záznamy: 76 - 77 ze 77
<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16

Přidat nový příspěvek