Půjčky pro OSVČ bez registru

Půjčky pro OSVČ dnes využívá mnoho podnikatelů a společností, které se dostanou do nepříznivé situaci nebo mají v plánu rozšířit své podnikání a nemají na to dost vlastních financí. Obecně se dá říci, že je jedno, na co podnikatel peníze potřebuje. Důležité je, že dnes má možnost takovou půjčku získat opravdu každý živnostník. Podnikatelskou půjčku poskytuje jak bankovní sektor tak i bez náhledu do registrů ten nebankovní. Je jen na samotném podnikateli jaká varianta mu nejlépe vyhovuje.

Půjčky pro OSVČ - Inzerce

Datum: 23.03.2021

Vložil: Denisa

Titulek: Pomoc pro OSVČ

POMOC PRO OSVČ.
I v této nelehké době, je tu pomoc pro Vás.
Nabízíme půjčku od 100.000,- až do 30.000.000,- s flexibilní splatností 6 měsíců až 30 let.
Neplatíte NIC předem. Fixní úrok PO CELOU DOBU splácení. Působíme po celé ČR.
Předčasné splacení BEZ SANKCÍ
EMAIL: financenadosah@email.cz

Datum: 26.09.2019

Vložil: Sarbine

Titulek: Vážná půjčka mezi vážnými jednotlivci


Dobrý den, nabízím financování všech vašich úvěrových projektů z jakéhokoli důvodu (osobní, auto, práce, nemovitosti a další) za atraktivní cenu s rychlou obsluhou. Nabídka platí pouze ve Francii a sousedních zemích EU. Těšíme se na přečtení příznivého výsledku transakce. Pozn .: Zdržte se hlasování, pokud nejste vážně trestně stíháni. Kontaktujte mě pro více informací E-mail:

sarbinekavaldo25@gmail.com

Datum: 02.08.2019

Vložil: Mehmet Hakan

Titulek: 7654567654

Rychlá pomoc od soukromé osoby jedinečná příležitost bezkonkurenčních služeb ohledně konsolidace, exekuce, oddlužení půjčky, nebankovní půjčka, půjčka na směnku, půjčka bez příjmu, půjčka bez registru, půjčka pro podnikatele, půjčka pro důchodce, půjčka na bydlení od 4,9% rychlá půjčka 30.000.-Kč až 2.500.000.-Kč je ideálním a snadným řešením finanční situace pro klienty starší 18 let. Zaměstnance, důchodce, matky md, brigádníky, osvč, dpp, úp. Online žádost po telefonu podpis smlouvy v kanceláři. Garantujeme jednoduché podmínky pro získání úvěru okamžité čerpání podpisem smlouvy o úvěru. Vše je 100 % ověřeno zákazníky. Potřebujete rychle peníze volejte denně paveha765@gmail.com


Datum: 17.07.2019

Vložil: Agata

Titulek: výpovědi o půjčce

Ahoj všichni!
Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

dík
Agáta

Datum: 10.07.2019

Vložil: SPRING LOANS

Titulek: LOAN NABÍDKA

JARNÍ ÚVĚRY SPOLEČNOSTI

Potřebujete úvěr nebo financování z jakéhokoli důvodu, například:

Osobní půjčka, obchodní expanze, zahájení podnikání, vzdělávání, konsolidace dluhů, půjčky na pevné peníze nebo jakýkoli druh finanční pomoci.

Kontaktujte nás ještě dnes
E-mail na adrese (springloanscorp@gmail.com) nebo
Whatsapp nás nebo Text nám na +1 (304) 315-4479.

Vřelé pozdravy.
Záznamy: 1 - 5 ze 54
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek