Půjčky se zástavou nemovitosti ihned

Pomocí vlastněné nemovitosti, můžete získat i větší obnos peněz. A to v řádu statisíců  až po několik miliónů. Částka hlavně závisí na hodnotě nemovitosti, kde je možné žádat o půjčku  u některých splečností ve výši maximálně 95% hodnoty nemovitosti. Splatnost takových půjček se zástavou se pohybuje v řádu několika měsíců až po několik let dle výběru financování a možnosti splácení. Pomocí půjčky se zástavou nemovitosti ihned bez registru můžete nechat vyplatit veškerézástavy ale i exekuce.

Půjčky se zástavou - Inzerce

Datum: 12.03.2014

Vložil: Housing Invest s.r.o

Titulek: Poctivé dlouhodobé půjčky se zástavou nem.


Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete rychle hotovost? Hrozí vám exekuce nebo dražba? Máte možnost výhodně investovat? Máme pro vás výhodné řešení. Půjčky a úvěry se zástavou jsou pro všechny bez ohledu na záznam v registru. Podmínka je ručeni vhodnou nemovitosti nebo bytem i družstevním kdekoliv na území České republiky. Posouzení a zpracování žádosti je zcela zdarma a to již do 24 hodin. Splatnost do 20ti let s možnosti předčasného splacení. Bez poplatků předem. Bez registrů. Bez dokládání příjmu. Bez ručitele.
. V případě Vašeho zájmu jednoduše vyplňte příslušnou online žádost na našem webu, nebo pište na pujcka-exekuce@seznam.cz Více podrobností k produktům a online formuláře na www.pujcka-bez-rizika.com
773083200

Datum: 13.01.2014

Vložil: Zita Železná

Titulek: RYCHLÉ PŮJČKY A ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI

Půjčky a úvěry se zástavou jsou určeny všem klientům, kteří potřebují rychle hotovost, vyplatit své závazky, oddlužit apod. Ručeni je RD, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem…. Kdekoliv na území ČR. Posouzení a zpracování žádosti je do 24 hod zcela zdarma. Schválení a vyplacení půjčky již do 48 hod. dle složitosti případu. Peníze jsou vypláceny i v hotovosti. Bez náhledu do registrů. Bez poplatků předem. Vše v místě bydliště.
Dále investování podnikatelských záměrů, podnikatelům a s.r.o. na zástavu nemovitosti výhodné podnikatelské úvěry i krátkodobé, překlenovací..
Kontakty: 774 83 43 54 mail: zeleznazita@seznam.cz
Kancelář v Praze vyřizuje celou ČR, v době: PO-NE 9-19 hodin!!
IČO 66544131, ŽL oprávnění
Certifikovaní pracovníci, znalost účetnictví a daní,registrace u finančního arbitra, záruka!!
Záznamy: 106 - 107 ze 107
<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22

Přidat nový příspěvek