Půjčky na exekuci

Jedná se o půjčku pocházející z nebankovního sektoru, nemusíte se tedy obávat prověřování bankovních registrů neplatičů. Půjčky na exekuce, které společnosti nabízejí jsou v zásadě pouze se zástavou jakékoliv nemovitosti což si nemůže dovolit každý dlužník. Výhodou určitých nebankovních společností je to že majitelem nemovitosti může být i jiná osoba. Půjčky na vyplácení exekucí tohoto typu nevyžadují žádný poplatek předem a je možné půjčku v kterémkoli termínu předčasně splatit. Hlavním zájmem naší společností je, aby si klienti mohli zadluženou nemovitost i nadále ponechat v případě řádného splácení.

Půjčky na exekuci - Inzerce

Datum: 03.07.2018

Vložil: Fernanda

Titulek: Úvěr mezi 35 000 a 55 milionů

Dobrý den,
Jste žena a potřebujete pomoc pro zvětšení vaše podnikání?
Jste firma a chcete rozšířit své aktivity?
Jsem k dispozici, aby vám pomohou získat úvěr mezi 35000 a 55000000 kč.

Pro více informací, kontaktujte mě: fernanda.deschamps75@gmail.com

Datum: 16.11.2017

Vložil: Vkládání inzerátů

Titulek: On-line inzerce v rámci ČR i SR

Nemáte čas na pracné vkládání inzerce znovu a znovu dokola? Je Vaším přáním mít svůj inzerát zveřejněný na velkém počtu inzertních serverů, ale nemáte tušení, na jaké servery inzerci vložit? Či jednoduše nenacházíte na zadání inzerátů energii? Pak neváhejte a využijte naší nabídky - Vaši inzerci zadáme rychle a spolehlivě za Vás, a to až na 70 portálů! Nabízíme inzerci i na SK servery. Můžete oslovit stovky zákazníků. Víme, kde se vyplatí inzerovat! Jsme jediní PROFI poskytovatelé služby na českém a slovenském internetu! Inzerujte rychle, efektivně, kvalitně! Váš inzerát zadáváme pokaždé ten samý den po připsání platby, nebo od přijetí potvrzení o zrealizované transakci. Novinkou je i možnost úhrady platební kartou. Pro více informací přejděte na http://www.vkladani-inzeratu.cz

Datum: 02.01.2017

Vložil: Pavel Sokola

Titulek: Americká hypotéka pro podnikatele 608 174 900

Potřebujete rozjet či rozšířit svůj byznys? Zajistíme vám půjčku se zástavou nemovitosti určenou k podnikatelským záměrům a to bez registru a poplatku předem. Veškerý poradenský servis s odhadem nemovitosti a posouzením žádosti zcela zdarma. Finanční prostředky s garantovanou úrokovou sazbou po celou dobu splátek a s možností předčasného doplacení bez inkasovaných penále. Úvěrovou smlouvu za seriózních podmínek předkládáme klientům předem k prostudování. Působíme po celém území České republiky.
Více informací k podnikatelskému úvěru na www.hypotekynebankovni.cz nebo na tel. 608 174 900.

Datum: 28.11.2016

Vložil: Pavel Sokola

Titulek: Vyplacení exekuce nemovitosti, konsolidace 608 174 900

Máte nařízené exekuce nemovitosti a hrozí vám ztráta střechy nad hlavou? Potřebujete zkonsolidovat všechny své závazky a banky vám zamítly poskytnutí úvěru? Vyzkoušejte naší půjčku oproti zástavě nemovitosti tzv. nebankovní hypotéku. Poskytujeme finanční obnos až do výše 50% tržní hodnoty nemovitosti. Do zástav přijímáme všechny typy nemovitostí na území ČR. V případě nařízených exekucí se stáváme prostředníky mezi vámi a vašimi věřiteli. Hypotéku lze kdykoliv bez sankcí doplatit a úrokovou sazbu garantujeme po celou dobu splátek. Úvěrová smlouva za poctivých podmínek předem k nahlédnutí.
Více k půjčce se zástavou na webové prezentaci www.hypotekynebankovni.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Datum: 02.10.2016

Vložil: Radim Petrásek

Titulek: Půjčka oproti zástavě nemovitosti po celé ČR 608 174 900

Po celém území ČR nabízíme seriózní půjčku se zástavou nemovitosti bez registru a poplatků předem. Nabízené finance až do výše 60% tržní ceny nemovitosti se splatností od 1 roku do 20 let. Úvěr neboli nebankovní hypotéka vhodná k vyplacení nevýhodných zástav či exekucí na nemovitosti, ke konsolidaci všech Vašich závazků, k rekonstrukci nemovitosti apod. Do zástav k úvěrování přijímáme většinu nemovitosti na území ČR včetně bytů družstevních.
Odhad, poradenství, posouzení zdarma. Úroková sazba neměnná po celou dobu splátek, možnost předčasného splacení bez sankcí. Úvěrová smlouva za poctivých podmínek a bez skrytých kliček předem k prostudování.
Více na www.hypotekynebankovni.cz nebo volejte na 608 174 900.
Záznamy: 16 - 20 ze 65
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek