Půjčky na exekuci

Jedná se o půjčku pocházející z nebankovního sektoru, nemusíte se tedy obávat prověřování bankovních registrů neplatičů. Půjčky na exekuce, které společnosti nabízejí jsou v zásadě pouze se zástavou jakékoliv nemovitosti což si nemůže dovolit každý dlužník. Výhodou určitých nebankovních společností je to že majitelem nemovitosti může být i jiná osoba. Půjčky na vyplácení exekucí tohoto typu nevyžadují žádný poplatek předem a je možné půjčku v kterémkoli termínu předčasně splatit. Hlavním zájmem naší společností je, aby si klienti mohli zadluženou nemovitost i nadále ponechat v případě řádného splácení.

Půjčky na exekuci - Inzerce

Datum: 07.04.2015

Vložil: HypotékyNebankovní.cz

Titulek: Americká hypotéka bez registru na cokoliv

Americká hypotéka bez registru využitelná např. na nákup auta, na financování dovolené, či rekonstrukce bytu, vyplacení exekucí, zástav apod. Specializujeme se převážně na klienty, kteří mají nějaký zápis v registru dlužníků např. z důvodu opožděné splátky či nízkého příjmu. Poplatky v žádném případě předem nepožadujeme. Neslibujeme sice nereálný úrok, ale serióznost a přímé jednání bez skrytých kliček a poplatků. Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje svoji finanční situaci řešit rychle, a proto se snažíme o co nejrychlejší vyplacení finančních prostředků na účet klienta. Veškeré byrokracie je zúžena pouze na nejnutnější minimum. Nebankovní americká hypotéka je ideálním prostředkem k získání velkého obnosu peněz a pro stále více lidí a je solidním a rychlým řešením z finanční krize. Navštivte náš web http://www.hypotekynebankovni.cz/americka-hypoteka a podrobněji se informujte, nebo nás kontaktujte na info@hypotekynebankovni.cz

Datum: 02.04.2015

Vložil: Michal Podaril

Titulek: Specha

Dobry den potrboval bych vyplatit dluhy-asi celkem 250 000kc.exekuce.bylo by to mozne?dekuji preden za odpovedi tel.704712309,mozno I sms

Datum: 14.12.2014

Vložil: infolinka

Titulek: Finanční pohotovost-vyplacení exekucí, dluhů a dražeb

Nabízíme pomoc s vyplacením exekucí, nevýhodných půjček a úvěrů po celé ČR. Dále řešíme pomoc při hrozící dražbě vaší nemovitosti a financování bydlení.
www.pujcky-bez-rizika.com
telefon 777467279
email: půjčka-investice@email.cz

Datum: 18.12.2014

Vložil: Pavla

Titulek: Re: Finanční pohotovost-vyplacení exekucí, dluhů a dražeb

Dobrý den,potřebovala bych vyplatit dluhy v insolvenci.Je to možné?

Datum: 12.11.2014

Vložil: Real Invest s.r.o

Titulek: Neslibujeme nemožné - i tak Vám ZACHRÁNÍME DOMOV

Nemáte zaplacené složenky? Jste ve finanční tísni? ZÁCHRANA DOMOVA(nebankovní půjčka se splátkou a úrokem bankovni od 2,49% pa račně) je způsob jak se zbavit dluhů a exekutorů. Nemučte se již strachem a začněte řešit své problémy. Nabízíme pomocnou ruku ve stylu konsolidace půjček a exekucí, refinancování hypoték a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář na našich stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz Pomáháme po celé ČR od roku 2002.
732598777
Záznamy: 41 - 45 ze 63
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek